actueel

De definitieve resultaten van de examens zijn bekend. Het is heel fijn om te constateren dat meerdere leerlingen die nog niet geslaagd waren, bij de herkansingen hun kansen hebben gegrepen en alsnog zijn geslaagd. De volledige lijst met geslaagden ziet er nu zo uit:



MAVO

 

Basse: Anna Dedden

Eesveen: Denny Kloeten

Giethoorn: Ilke Haadsma, Tom Toet

Kalenberg: Emma Jongschaap

Marijenkampen: Simone Wardenier

Nijensleek: Anna Paulssen

Noordwolde: Julian Hoekstra

Scheerwolde: Joeri Huismans

Steenwijk: Britt Bollema, Tess Bremer, Olivier Dijksma, Daan Jollie, Iris de Jonge, Adin Jusic, Concha van Kampen, Nikita Kleiker, Carin Mollema, Dian Regeling, Anne-Fleur Terweij, Olivier Vernooij, Wout Visser, Jennifer Walkier, Enrico Wiggeman

Steenwijkerwold: Anke Mulder

Steggerda: Mirjam van Ginkel

Tuk: Merith Beute, Jenna Maasbach, Corine Regtop, Anine Toeter, Lucas Westrik, Britt Zwolle

Wapserveen: Luna Lindblom

Wateren: Sven Heegen

Wilhelminaoord: Tim Puper
Willemsoord: 
Thijs Bosma


KADER – Dienstverlening & Commercie

 

Blokzijl: Steven Vrolijk
Eesveen: 
Rick Regelink 

Giethoorn: Eva Meester             

Scheerwolde: Roan Leerling      

Steenwijk: Seda Cankurtaran, Noah Drijver, Stef Gaal, Ashley Groen, Marit Hintzbergen, Chris Holkamp, Ramona Ketting, Tiemen Koopmans, Damien de Lange, Rick Menkhorst, Ronald Odink, Damien Oosterveld, Jasper Pit, Dana Schonewille, Michelle Walker, Robin van de Wetering, Nova van der Zandt

Steenwijkerwold: Jens Nijmeijer            

Wapserveen: Christina de Boer

  

KADER – Jong Ondernemen

 

Eesveen: Brenda Piest  

Giethoorn: Jord Wildeboer        

Havelte : Maarten van den Brink, Bas Landman 

Meppel: Tygo Bosch      

Scheerwolde: Colin Eikelboom, Ole Schipper

Steenwijk: Thomas van de Bult, Dimitris Garanatsis, Rosan Outjes, Justin Tuinstra, Thom Westerveen  

Steenwijkerwold: Niels Luten, Marleen Ziel

Tuk: Kirsten Brouwer

Zuidveen: Gerben Brandts

  

KADER – Zorg & Welzijn

 

Giethoorn: Evelien Hamstra, Zoë Petter, Winy Wildeboer                           

Steenwijk: Elisa Apol, Rabiya Ata, Asli Bruinenberg, Danique van Buiten, Merith Ellen, Taner Halici, Lisa Huisman, Marije Klarenbeek, Rianne Roudijk, Ilse Teleng, Samantha van der Velde             

Steenwijkerwold: Sam Wisman

Tuk: Gwenda van Dijk, Hannah Westrik
Oldemarkt: Mandy Braad

Wapserveen: Anna van Unen
 

BASIS – Dienstverlening & Commercie

 

Blokzijl: Lucian Bakker, Merel Otto         

Havelte: Quinty Venema            

Nijensleek: Noa van Deelen

Paasloo: Devin Bouma 

Steenwijk: Darwin Bos, Justin van Dijk, Bradley Hulleman, Daniëlle Otter, Demian Spijkerman, Délano Tirtosentono, Damian Vogelezang

Steenwijkerwold: Matthijs Zwiers         

Tuk: Iwan Wijkstra         

Zuidveen: Chelique Schmitz      

 

BASIS – Jong Ondernemen

 
Steenwijk: 
Damian Engelhart, Morris van Essen, Mylan Lubbinge            

Vledderveen: Joeri Veldhuizen
Zwolle: Batuhan Kocadag

               

BASIS – Zorg & Welzijn

 

Blokzijl: Marjolijn Klarenbeek 
Marknesse: Esmée van der Heide                 

Steenwijk: Merel Bollema, Marit de Jong,  Xaviera Reinders, Jennifer Stik, Denise Heinen, Joyce van der Klis, Marit Pijlman

               


Deze lijst toont niet alle namen van de geslaagden. Een aantal namen mist omdat ouders geen toestemming hebben gegeven voor de publicatie van de naam van hun zoon/dochter.

Geplaatst op woensdag 4 juli 2018