E-mailadressen medewerkers

Binnen de school zijn mensen in verschillende functies werkzaam.
Onderstaand een overzicht van de schoolleiding, docenten en onderwijsondersteunend personeel.

Algemeen

E-mailadres

Administratie info@eekeringe.nl
algemeen e-mailadres
Medezeggenschapsraad mr@eekeringe.nl
het medezeggenschapsorgaan van de school
Mediatheek mediatheek@eekeringe.nl
voor tips en aanvragen van boeken etc.
Absenten absenten@eekeringe.nl
om uw kind ziek te melden

Schoolleiding

E-mailadres

De heer H. Groenewoud hgroenewoud@eekeringe.nl
directeur
De heer S.G. Caria scaria@eekeringe.nl
afdelingsleider onderbouw
De heer Vossebelt dvossebelt@eekeringe.nl
afdelingsleider bovenbouw

Onderwijzend personeel

Afkorting

E-mailadres

De heer F.J. André ANJ jandre@eekeringe.nl
docent techniek
Mevrouw R. Anker ANR ranker@eekeringe.nl
docent levensbeschouwlijke vorming
Mevrouw G. Barth BAG gbarth@eekeringe.nl
docent engels
Mevrouw I. van den Berg BEI ivandenberg@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
Mevrouw J. de Boer-Fetlaar BOD mdeboer@eekeringe.nl
docent d&p
De heer W. Bult BUL wbult@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
De heer J.H. Damhuis DAS sdamhuis@eekeringe.nl
docent geschiedenis
De heer J. Docter DOJ jdockter@eekeringe.nl
docent maatschappijleer
De heer R.J. Driessen DRR rdriessen@eekeringe.nl
ict coörd. / docent jong ondernemen
Mevrouw B. Fakharinezad FAE bfakharinezad@eekeringe.nl
docent engels
De heer E. Fidan FIE efidan@eekeringe.nl
docent
De heer S. Geerdink GES sgeerdink@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
Mevrouw A. Goldhoorn GOA agoldhoorn@eekeringe.nl
docent zorg & welzijn
Mevrouw M.R. Gritter GRM mgritter@eekeringe.nl
docent
Mevrouw M. Haanstra HAM mhaanstra@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
Mevrouw M.J.G.H. Halman HAI MJHalman@eekeringe.nl
docent wiskunde
Mevrouw I.S.R. Hendriks HED ihendriks@eekeringe.nl
docent frans
De heer R.J. Hogendorp HOR rhogendorp@eekeringe.nl
docent biologie
De heer A. Hoogendoorn HOJ AHoogendoorn@eekeringe.nl
docent aardrijkskunde
De heer N. Klok KLN nklok@eekeringe.nl
docent economie
Mevrouw J. Knuivers KNJ jknuivers@eekeringe.nl
docent engels
Mevrouw P.H. Kooistra KOR pkooistra@eekeringe.nl
docent natuur-/scheikunde
Mevrouw S. Koster KOS skoster@eekeringe.nl
decaan / docent zorg & welzijn
Mevrouw C.K. Kuiters KUC ckuiters@eekeringe.nl
docent wiskunde
Mevrouw J. Lenis LEJ jlenis@eekeringe.nl
docent dienstverlening & producten
Mevrouw R. van de Liefvoort LIR rvandeliefvoort@eekeringe.nl
docent engels
Mevrouw E. Linthorst LTE elinthorst@eekeringe.nl
zorgcoördinator / docent nederlands
Mevrouw M. Los LOM mlos@eekeringe.nl
docent zorg & welzijn
De heer A.E. Lukas LUT tlukas@eekeringe.nl
docent economie
Mevrouw M.T. Lukas LUM mlukas@eekeringe.nl
docent maatschappijleer
De heer P. Nijmeijer NIP pnijmeijer@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
Mevrouw E. van Opzeeland OPE evanopzeeland@eekeringe.nl
docent beeldende vorming
De heer A. de Pender PEA adepender@eekeringe.nl
docent engels
Mevrouw T. Rijn RIT trijn@eekeringe.nl
docent dienstverlening & producten
Mevrouw H. Schalke SCE hschalke@eekeringe.nl
docent nederlands
Mevrouw P. Schans SCP pschans@eekeringe.nl
docent engels
Mevrouw W.E.M. Schuttenbelt SCW wschuttenbelt@eekeringe.nl
docent zorg & welzijn
Mevrouw M. Sleking SLA msleking@eekeringe.nl
docent zorg & welzijn
De heer J.S. Smedes SMJ jssmedes@eekeringe.nl
docent muziek
Mevrouw B. Stam STB bstam@eekeringe.nl
docent biologie
De heer H. Stavorinus STN hstavorinus@eekeringe.nl
docent nederlands
Mevrouw J. Stavorinus STI jstavorinus@eekeringe.nl
docent nederlands
Mevrouw P. Terpstra TEP pterpstra@eekeringe.nl
docent wiskunde
De heer N.C. Torensma TON ntorensma@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
Mevrouw J.P. Veeneman VEK nvanweenen@eekeringe.nl
docent engels
De heer G. Veenstra VEG gveenstra@eekeringe.nl
docent economie & ondernemen
Mevrouw J. Verbeek VEO jverbeek@eekeringe.nl
docent wiskunde
Mevrouw L.M. van Vilsteren-Huisman VIL lvanvilsteren@eekeringe.nl
docent
Mevrouw M. van Vliet VLM mvanvliet@eekeringe.nl
docent beeldende vorming
De heer H. Vording VOH hvording@eekeringe.nl
docent wiskunde
De heer F. Wiersma WIF fwiersma@eekeringe.nl
docent lichamelijke opvoeding
De heer L. Zantinge ZAL lzantinge@eekeringe.nl
docent biologie
Mevrouw A.J. Zantingh ZAA azantingh@eekeringe.nl
docent economie & ondernemen
Mevrouw J.P. Zijlstra ZIJ jzijlstra@eekeringe.nl
docent biologie

Ondersteunend personeel

Afkorting

E-mailadres

Mevrouw P.C.G.M. Bakker BAE ebakker@eekeringe.nl
hoofd administratie
Mevrouw M.Y. van Binnendijk BIM mvanbinnendijk@eekeringe.nl
administratief medewerkster
Mevrouw W. Bolding BOW wbolding@eekeringe.nl
administratief medewerkster
De heer F. Dolstra DOF fdolstra@eekeringe.nl
roostermaker
Mevrouw A. Duiven DUA aduiven@eekeringe.nl
onderwijsassistent zorg & welzijn
Mevrouw B. van Es ESB bvanes@eekeringe.nl
roostermaker
Mevrouw H.J. Groen GRJ hgroen@eekeringe.nl
conciërge
Mevrouw N. Haarman NIK nhaarman@eekeringe.nl
leerlingbegeleider
Mevrouw J. Koopmans KOA jkoopmans@eekeringe.nl
toezichthouder
Mevrouw A. Moes MOA amoes@eekeringe.nl
toezichthouder
De heer L.R. Nijenhuis NIL rnijenhuis@eekeringe.nl
conciërge
Mevrouw R.P. van der Sluis SLR rvandersluis@eekeringe.nl
onderwijsassistent dienstverlening & producten
Mevrouw A. Tiesnitsch TIA atiesnitsch@eekeringe.nl
intern begeleider
Mevrouw M.G.C. Verlaat VEI mverlaat@eekeringe.nl
lio geschiedenis
De heer L.C. van der Weide WET lvanderweide@eekeringe.nl
systeembeheerder
De heer A.L. Weijs WSA aweijs@eekeringe.nl
medewerker ict
De heer Wever WEV gwever@eekeringe.nl
conciërge
bg bottom eekeringe