Geslaagd!

Het examenuitslagteam staat klaar om te vertrekken. Alle geslaagde examenkandidaten krijgen vandaag bezoek van hun mentor om alle mogelijke spanningen rond het slagen in één klap weg te halen. 

Het team van Eekeringe heeft maar één boodschap voor alle geslaagden: 

Van harte gefeliciteerd! 

 

De geslaagden zijn:

Geslaagde Basis beroepsgerichte leerweg CSG Eekeringe
Dienstverlening en producten
Giethoorn:
Kylian Petter
Oldemarkt:
Tim Oud
Paasloo:
Elyn Bouma
Scheerwolde:
Romy Dolstra
Steenwijk:
Dylan Ario Soeriowardojo
Roman Bruinewoud
Jens Bult
Michelle van den Hoofdakker
Collin IJzerman
Remco van Roozendaal
Nathan Verhaar
Noa de Vries
Tuk:
Myron Groen
Melanie Kielstra
Carlijn Kooijman
Bridget Portijk
Willemsoord:
Joost Bosma
Zuidveen:
Fleur Steffens
Economie en ondernemen
Blokzijl:
Milan Mäkelburg
Giethoorn:
Rena Scholtens
Steenwijk:
Jerensley Hooi
Bjorn Lanting
Quinten Wever
Tuk:
Raymond Sekyere
Zorg en welzijn
Blokzijl:
Carolien Vrolijk
Eesveen:
Julia Spin
Langezwaag:
Sabiene Bastiaan
Oldemarkt:
Fleur Schroor
Steenwijk:
Danique Godwaldt
Marit Greveling
Yaïsha de Lange
Mary-Ann Verkoyen
Danique Webster
Steggerda:
Samantha van Vilsteren
Vledder:
Tjitske Simonides
Fleur Zwier

 

Geslaagde Kader beroepsgerichte leerweg CSG Eekeringe
Dienstverlening en producten
Blokzijl:
Sam Wijmenga
Giethoorn:
Robert Boer
Havelte: 
Tom Mensink
Marijenkampen:
Gijs van der Kamp
Oldemarkt:
Aïsha Prins
Steenwijk:
Mila van Doorn
Yvar Bruins
Jochum Ellen
Rinse Grevelink
Marjen Kors
Marijke Kroon
Yana Leemhuis
Jay Los
Chris-Jan Oost
Elisa Rader
Nina Vreeling
Steenwijkerwold:
Jesse Gijsman
Tuk:
Junior Wanga
Wapserveen:
Chanice Pit
Zuidveen:
Deborah Schippers
Economie en ondernemen
Blokzijl: 
Damiën Pit
Havelte:
Rick Hengeveld
Skyler Venema
Steenwijk:
Noëlle de Leeuw
Soeraya Klijnhout
Ismail Ndikumana
Colin Peemen
Nienke Winters
Steggerda: 
van Ginkel
Tuk: 
Casmé Brouwer
Zorg en welzijn
Darp:
Caitlin Ellen
De Bult:
Donneléy Supriana
Giethoorn: 
Beatrijs Kruider
Havelte:
Isa Huizinga
Vera Oosterhof
Colin Stoevelaar
Kallenkote:
Yasmin Brinkman
Nomy Rutten
Paasloo:
Larissa Spijker
Peperga:
Marleen de Jong
Steenwijk:
Tom Beute
Hadya Chnan
Bo Kappel
Ilse Koman
Lianne Oosterhof
Hanife Zehra Özmen
Nadja Prins
Ceandra Verkerk
Chayenne Warners
Mayra Warsen
Steenwijkerwold:
Ilana Otte
Steggerda: 
Jasmijn Oosten
Tuk:
Veerle Beute
Vledder:
Demi de Haan
Wapserveen:
Nine Doorten
Isa Thalen
Wilhelminaoord:
Lisa Puper
Zuidveen:
Serra Koppers
Zwolle: 
Tess de Weerd

 

Geslaagden Mavo CSG Eekeringe
Darp:
Linet Wijma
Havelte:
Frank Hokse
Sterre Veerman
Kirsten Willems
Marijenkampen:
Martijn Wardenier
Oldemarkt:
Ticho Buijs
Michelle Dekker
Scheerwolde:
Allard Groen
Steenwijk
Feven Berhe
Savanna Boelsma
Esra van Drogen
Wouter Faber
Michalis Garanatsis
Anna Groen
Coen Hamstra
Emma van Hattem
Lars van der Hoeven
Sven de Jong
Isa van Kampen
Rosalie Keizer
Anne Lambeck
Django de Lang
Nathalie van der Meulen
Janine van der Meulen
Emma Oost
David Oosting
Elora Ploeger
Kim Suselbeek
Jamie Terweij
Ramon ten Veen
Maarten Werkman
Steenwijkerwold:
Nick Gijsman
Isis de Hoog
Mathon Mosterman
Tuk:
Marlise Ridder
Nick Steenhuis
Willemsoord:
Fenna Bons
Witte Paarden:
Ramon Schaaf
Zuidveen
Desiree Bouhuis
Lisbeth Stoppelenburg
bg bottom eekeringe